Benefity

ČSAD Hodonín a.s. patří historicky k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu. Svým zaměstnancům přináší nesporné zaměstnanecké výhody a benefity:

Penzijní připojištění

Příspěvek na penzijní připojištění činí 3% z měsíčního vyměřovacího základu (max. 30.000,- Kč za rok). Nárok na příspěvek vzniká po uplynutí zkušební doby.

stravování

Stravenkový paušál za pracovní směnu. Přítomnost v práci musí trvat alespoň 3 hodiny.

odběr PHL a zboží

Sleva ve výši 3% se odečítá z hodnoty koupeného zboží a PHL. Měsíční limit karty činí 2.000,- Kč. Možnost využití na 5 čerpacích stanicích společnosti.

jízdní výhody

Zaměstnanecké jízdné se poskytne na linky IDS JMK - bez rozdílu dopravce. Roční poplatek pro zaměstnance 480,- Kč, pro rodinné příslušníky 990,- Kč. (Neplatí na linkách číselné řady 1-99, které provozuje Dopravní podnik města Brna a na vlakových linkách).

dětská rekreace

Příspěvek na dětskou rekreaci se poskytuje dětem zaměstnanců, které se zúčastní lyžařského výcviku, školy v přírodě, táborů, školních výletů, ozdravných pobytů. Letní rekreace 150,- Kč / 1 pobytový den; zimní rekreace 250,- Kč / 1 pobytový den.

volnočasové aktivity

Zaměstnavatel zprostředkovává volnočasové aktivity pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Kartu MultiSport lze využít ve sportovních a relaxačních centrech.

zaměstnanecký mobilní tarif

Mobilní tarif za 255,- Kč/měs. - datový limit - 1,5 GB/měs. - SMS,MMS - neomezeně - volání po celé ČR zdarma - způsob úhrady - srážkou ze mzdy - nárok vzniká po uplynutí zkušební doby.

úvěry, produkty a služby bank

Na zvýhodněný benefit mají nárok zaměstnanci, kteří poukazují svou mzdu na účet vedený u bank, se kterými firma spolupracuje.

ostatní benefity

- odměny při pracovních a životních výročích